EDİZ ARMAN

Markamızı Yakından Tanıyın!

Biz firma olarak 1984 yılında başlamış olduğumuz serüvenimizi, siz değerli müşterilerimizin de destekleri ve tercih ve teveccühleri ile bu zamana kadar başarıyla getirdik.

Kurucumuz Abdul Bey, 1974 yılında başladığı bu işe 1984 yılında fason üretime girerek devam etti. 1996 yılında tekstil imalatına giren firmamız giyim imalatı dışında İş Önlükleri, Hemşire Önlükleri üretimini sürdürdü ve aynı yıl içerisinde İhracat Fason işine de giren firmamız bunu uzun yıllar başarıyla sürdürdü ve aynı çizgide, aynı hedefte sürdürmeye devam etmektedir. 1999 yılında Bando Kıyafetleri imalatı yapan firmamız aynı yıllar içerisinde İzci Kıyafetleri imalatıyla üretimine devam etti.

Firmamız, 2006 yılına gelindiğinde ünlü markaların fason imalatını üstlendi. 2009 yılından itibaren ise “GOGUL MEZUNİYET” firmasını kurdu bu alanda Okullara, Özel Kurumlara ve Üniversitelere cübbe ve kep imalatı ve satışını yapmakta. Cübbe ve kep satışları Yutiçinde 81 İl’e ayrıca Yurtdışı ülkelerine ulaşmaktadır. Yine aynı yıllar içerisinde okul kıyafetleri imalatına giren firmamız “EDİZ ARMAN” markasını kurdu ve bu alanda da üretimini sürdürmekte olan firmamız “EDİZ ARMAN” markasıyla okullara kaliteli ve sağlıklı kumaşlardan okul kıyafeti üretimi yapmaktadır.

“ÖNCE KALİTE ve DOSTLUKTA GÜVEN”

EDİZ ARMAN olarak;

Girmiş olduğumuz okul kıyafetleri tekstil ürünleri sektöründe siz değerli müşterilerimizin engin destekleri sayesinde hızla ilerlemeye devam ediyoruz.

En önemli ilkemiz, Ediz Arman olarak yüksek kalite standartlarını yine ürün kalite güvenliği ortamında siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktır.

Okul Tesktili ürünlerinin tekstil sektöründeki hızla büyüyen pazar payından Ediz Arman her zaman en iyiyi, fiyat anlamında daima müşterilerinin menfaatini göz önünde bulunduran bir anlayışı benimsemiş ve bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedir.

Günümüz Okul Kıyafetleri modellerinde öne çıkan zengin ve göz alıcı renk çeşitleriyle aynı zamanda kalite garantili ve geniş bir yelpazede model seçim imkanının en doruk noktasına hitap eden ürünlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sektörün önde gelen kumaş firmaları ile çalışan firmamız ÖNCE KALİTE ve DOSTLUKTA GÜVEN anlayışıyla tekstil piyasasının köklü ve güvenilir firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Beğenip siparişini vermiş olduğunuz Okul Kıyafeti modellerinizi firmamız belirttiği günde teslimatını yapar. Firmamızda teslimatın gecikme durumları hiç yaşanmamış olup, teslim yapamayacağı güne söz vermez.

Gerek ürün bazında, gerekse firmamızdan kaynaklı pürüz yaşanması halinde EDİZ ARMAN olarak en kısa sürede ve hızlı bir şekilde müşterilerimize gereken desteği ücretsiz olarak sağlamaktayız.

“Gelin hayallerinizdeki geleceğin mutluluğunu birlikte paylaşalım.”

Saygılarımızla…

“Yanında çalışanlarının insan olduğunu ve onlara iyi davranmanın senin sorumluğun olduğunu hiçbir zaman unutma” anlayışıyla yola çıktık ve hedefimiz Türkiye’nin en kaliteli “Ediz Arman” markasını oluşturmak düşüncesini benimsedik.

  • İnsana yatırım yapmak suretiyle, kaliteli üretim gerçekleştirerek kendi sektöründe öncü olmak.
  • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,
  • Doğayla barışık olmak ve çevre bilincini oluşturarak yaygınlaştırmak,
  • Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmek,
  • “Önce insan” prensibiyle hareket ederek, diğer firmalara öncü olmak.
  • Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek.
  • Tekstil okul sektöründe en kaliteli üretimi sunmak.
  • Okul Sektörü Tekstil üretiminde yeni ürünler sunmak ve lider konumda olmak.
  • Tedarik üretimi boyunca artan siparişlerimizi en hızlı bir şekilde müşterilerimize ulaştırmak.
  • Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimizle ilişkilerimizi sürekli hale getirmek.
"Sohbete Başla"
💬Yardıma mı ihtiyacınız var?
"Merhaba" 😊
Nasıl Yardımıcı Olabiliriz ?